تماس بگیرید

بسته‌بندی زرشک

2024-03-03

معرفی بسته‌ بندی زرشک + عکس

2 دقیقه

بسته بندی زرشک با روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد که هم به صورت چاپ‌دار و هم بدون چاپ قابل سفارش است. منتهی نوع بدون چاپ آن بیشتر توسط تولیدکنندگان محلی و فروشندگان خانگی زرشک مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اما تولیدکنندگان و صادرکنندگان بزرگ و برندهای معتبر برای افزایش اعتبار خود، برخورداری از بازار فروش خوب و معرفی بهتر خود به بازار و مشتریان هدف ترجیح می‌دهند از بسته‌بندی‌های چاپ‌دار استفاده‌ کنند. در ادامه این مطلب به بررسی بسته بندی‌های مناسب برای زرشک و چاپ روی آن‌ها می‌پردازیم.

بسته‌بندی‌های مناسب زرشک

برای بسته‌بندی زرشک روش‌های مختلفی وجود دارد. اما یکی از بهترین و رایج‌ترین شیوه‌های بسته‌بندی زرشک استفاده از بسته‌های مخصوص پلاستیکی است. کیسه‌های  پلاستیکی مناسب برای زرشک اغلب از جنس نایلون و سلفون هستند. به‌عبارت دیگر معمول‌ترین و رایج‌ترین نوع بسته‌بندی مواد غذایی نایلون‌ها و سلفون‌ها هستند.

این دسته از موارد مقاومت خوبی دارند و همچنین نسبت به دیگر گزینه‌ها ارزان‌تر می‌باشند. از این‌رو‌ بیشتر از دیگر روش‌های بسته‌بندی مورد توجه تولید کنندگان، فروشندگان و حتی صادر کنندگان زرشک قرار داشته، و در بازار بیشتر از موارد دیگر مشاهده می‌شوند.

استفاده از پکیج‌های پلاستیکی برای بسته‌بندی زرشک روی کیفیت این محصول تاثیر زیادی می‌گذارد. به‌عبارت دیگر استفاده از پکیج‌های پلاستیکی برای بسته‌بندی زرشک مانع از قرار گرفتن آن در برابر هوای آزاد شده و در نتیجه طراوت و تازگی زرشک‌های بسته‌بندی شده نسبت به دیگر موارد بهتر حفظ می‌شود.

از طرف دیگر بسته‌های پلاستیکی استحکام بالایی داشته، و در برابر ضربه و فشار حالت اولیه خود را از دست نمی‌دهند. از این‌رو فعالان این حوزه بسته‌بندی‌های  نایلونی و سلفونی را به بسته‌بندی‌های پاکتی بیشتر ترجیح می‌دهند.

چاپ روی بسته‌بندی زرشک

کیفیت چاپ روی بسته‌بندی‌ها اهمیت بسیار زیادی دارد و به صورت مستقیم روی اعتبار فعالان این حوزه تاثیر می‌گذارد. به همین دلیل کسانی که برای کار خود ارزش بیشتری قائل هستند، برای چاپ نایلون یا چاپ سلفون به سراغ بهترین شرکت‌های چاپ و بسته‌بندی می‌روند.

شرکت چاپ و بسته بندی کیان چاپ یکی از شرکت‌های شناخته شده و خوشنام در این حوزه است، که برای بسته‌بندی زرشک پکیج‌های بسته‌بندی جذاب و با کیفیتی را ارائه می‌دهد. همچنین در حوزه عرضه خدمات چاپ هم سنگ تمام گذاشته و با در اختیار داشتن بهترین تجهیزات چاپ، فرایند چاپ روی بسته‌بندی‌های زرشک را به ایده‌آل‌ترین حالت انجام می‌دهد.

یکی از انواع چاپ که روی زیبایی بسته‌بندی‌های زرشک  تاثیر بسیار زیادی  دارد، چاپ طلاکوب است که در حال حاضر کیان چاپ این نوع چاپ را باکیفیت بالایی انجام می‌دهد.

به این ترتیب تولید کنندگان، فروشندگان و صادرکنندگان بزرگ زرشک می‌توانند توسط این شرکت لوگو یا برند خود را روی بسته‌بندی‌های زرشک با چاپ طلاکوب چاپ کرده و به بازار عرضه کنند.

طلاکوب کردن لوگو یکی از بهترین راهکارها برای افزایش اعتبار و اصالت برند محسوب می‌شود. البته این شرکت خدمات مرتبط با چاپ لفاف بسته‌بندی زرشک را به صورت فلکسو تا ۶ رنگ هم انجام می‌دهد.

این مطلب را پسندیدید؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

آخرین نوشته ها

مهم ترین نکات در سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

نایلون و سلفون به عنوان دو ماده بسیار مهم در صنعت بسته‌بندی انواع محصولات از جمله محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، شیمیایی و غیره کاربردهای بسیار زیادی را دارند. شرکت‌ها و تولیدی‌های مختلف برای استفاده از این دو محصول برای بسته‌بندی انواع کالاهای تولیدی‌شان نیاز دارند تا برخی از اطلاعات مرتبط با کالا مانند لوگو و نام برند را بر روی بسته‌بندی چاپ کنند.
سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

در چاپ روی نایلون و نایلکس به این نکات دقت کنید

چاپ روی نایلون و نایلکس با روش‌های مختلفی امکان پذیر است و به منظور جلب توجه مصرف کنندگان، نوشتن اطلاعات مهم کالا مانند تاريخ تولید و انقضا، مواد اولیه به کار رفته، لوگوی برند، طراحی های خاص و ... استفاده می‌شود.
چاپ روی نایلون و نایلکس

سلفون چیست؟ انواع سلفون چیست؟

ما در این مقاله به معرفی برخی از انواع سلفون‌های پرکاربرد و مهم در صنایع مختلف پرداختیم و توضیحات کلی را در مورد سلفون در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که متوجه شدید برای بسته‌بندی کردن انواع مواد غذایی معمولاً از سلفون‌هایی استفاده می‌شود که دارای استانداردهای بین‌المللی و مواد اولیه بهداشتی باشند.
سلفون بسته بندی

نایلون چیست؟ انواع نایلون چیست؟

نایلون یک پلیمر است که از مواد اولیه پلی اتیلن سبک شکیل می‌شود و دارای ساختار پلی‌آمیدی است. این ماده با قرار گرفتن در فشار و حرارت بالا به شکل الیافی با قطر بسیار نازک و کوچک و به شدت قوی تبدیل می‌شود که برای تولید کردن انواع محصولات مختلف به کار گرفته می‌شود.
نایلون شیرینگ

انواع چاپ روی نایلون؟ کدام بهتر است؟

امروزه نایلون‌ها بخش مهمی از زندگی انسان‌ها هستند و در صنایع مختلف به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید هر محصولی نیازمند این است که تصاویر، طرح‌ها و اطلاعاتی بر روی آن چاپ شود.
انواع روش های چاپ روی نایلون

بهترین بسته‌بندی برای غذای حیوانات

غذای حیوانات در حفظ سلامت آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. بنابراین نگهداری از چنین محصولاتی در شرایط مطلوب، امری کاملا ضروری است. نوع بسته‌بندی غذای حیوانات از جمله شرایط و عوامل موثر در حفظ کیفیت این نوع محصول به حساب می‌آید.
بسته‌بندی غذای حیوانات

معرفی انواع بسته‌بندی کشمش

کشمش به عنوان یکی از محصولات کشاورزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا هم طرفدار دارد. نوع بسته‌بندی به عنوان یک عامل موثر در امر بازاریابی و میزان فروش محصول شناخته می‌شود.

بهترین روش بسته‌بندی نقل

نقل یکی از سوغاتی‌های خوشمزه شهر ارومیه است که مورد استقبال افراد زیادی قرارگرفته است. بسته‌بندی مناسب نقل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بسته‌بندی مناسب برای نقل در واقع باید ضد رطوبت و ضد هوا باشد.
بسته‌بندی نقل

پر کاربرد ترین انواع بسته بندی پسته

بسته ‌بندی پسته یک مرحله اساسی در زنجیره تأمین و بازار فروش این محصول است که اگر به صورت صحیح انجام شود؛ نه تنها به حفاظت از کیفیت و طول عمر محصول کمک می‌کند بلکه منجر به جلب توجه مشتریان و فروش بیشتر در بازار هدف می‌شود.
بسته بندی پسته

انواع بسته بندی نبات

بسته بندی نبات یکی از مهم‌ترین مراحل در زنجیره تأمین و عرضه این محصول است که تأثیر چشمگیری بر کیفیت نهایی و تجربه مصرف‌کننده دارد. نبات به صورت تکی یا فله‌ای به بازار عرضه می‌شود، اما بسته بندی مناسب می‌تواند نقش مهمی در حفظ تازگی، کیفیت و جلب توجه مصرف‌کننده ایفا کند.
بسته بندی نبات