تماس بگیرید

قیمت نایلون

قیمت نایلون (انواع مختلف + نرخ اردیبهشت ماه 1403)

2 دقیقه

شرکت تولیدی کیان چاپ، یکی از شرکت های مطرح در زمینه چاپ و بسته بندی در ایران می باشد. در ادامه لیست قیمت نایلون و همچنین قیمت رول نایلون به تفکیک ارائه می شود. لازم به ذکر است برای استعلام دقیق قیمت نایلون با کارشناسان مجموعه کیان چاپ در ارتباط باشید.

جدول قیمت نایلون و نایلکس (اردیبهشت ماه 1403)

در ادامه به صورت جدولی قیمت پلاستیک و نایلون به تفکیک نوع بیان می شود. قیمت ها حدودی بوده و برای سفارش و استعلام دقیق قیمت پلاستیک باید با کارشناسان مجموعه ارتباط بگیرید.

نوع نایلون قیمت نایلون کیلویی
قیمت رول نایلون از 45.000 تومان
قیمت رول پلاستیک حبابدار از 50.000 تومان
قیمت رول پلاستیک نایلون از 45.000 تومان
قیمت رول نایلون کشاورزی از 50.000 تومان
قیمت رول نایلون عریض از 45.000 تومان
قیمت رول نایلون مشکی از 49.000 تومان
قیمت نایلون دسته موزی از 80.000 تومان
قیمت نایلون دسته رکابی از 80.000 تومان
قیمت نایلون دسته زنبیلی از 80.000 تومان
قیمت نایلون دسته تقویت از 80.000 تومان
قیمت رول نایلون استرچ از 48.000 تومان
قیمت نایلون خیاری از 40.000 تومان
قیمت نایلون زباله از 30.000 تومان
قیمت رول نایلون شفاف از 50.000 تومان
قیمت رول نایلون شیرینگ از 45.000 تومان
قیمت رول نایلون وکیوم از 58.000 تومان
قیمت رول نایلون گلخانه از 50.000 تومان
قیمت نایلکس از 44.000 تومان
قیمت نایلون دسته دار از 80.000 تومان
قیمت نایلون عمده کیلویی از 50.000 تومان

عوامل موثر در قیمت نایلون و پلاستیک:

عوامل زیادی بر روی قیمت انواع نایلون و پلاستیک موثر هستند. در ادامه به مهم ترین این عوامل اشاره می کنیم.

قیمت مواد پتروشیمی:

مهم ترین عاملی که می تواند در قیمت محصولات پلاستیکی تاثیر داشته قیمت تولیدات پتروشیمی می باشد. چرا که محصولات پلاستیکی از مواد پتروشیمی تولید می شود.

نوع نایلون:

عامل دیگری که در قیمت محصولات پلاستیکی موثر است نوع نایلون می باشد. اینکه نایلون ما برای چه کاربردی استفاده می شود در قیمت آن موثر است. مثلا نایلون گلخانه به دلیل اینکه ضخامت بیشتری دارند قیمت بالاتری دارند. یا پلاستیک های دسته دار به دلیل اینکه ضخامت معمولی دارند قیمت پایین تری دارند.

پس اینکه کاربرد نایلون چیست و چه ضخامتی دارد در قیمت نهایی پلاستیک و نایلون موثر است.

مواد اولیه:

عامل مهم دیگر در قیمت پلاستیک و نایلون، کیفیت مواد اولیه ای است که در تولیدات استفاده می شود. همان طور که می دانید در بازار، مواد اولیه درجه یک، دو و سه موجود است و اینکه از چه کیفیتی در تولیدات نایلون استفاده شود مثل هر صنف دیگری، در قیمت تمام شده پلاستیک موثر است.

حجم سفارش:

عامل دیگری که در قیمت تولید نایلون موثر است حجم تولید و حجم سفارش است. هر چقدر حجم تولید و سفارش شما بیشتر باشد، قیمت پلاستیک تولید شده کاهش پیدا می کند. این موضوع در تمامی کارخانه های تولیدی مصداق دارد. هر چقدر حجم تولید بیشتر شود، صرفه جویی ناشی از مقیاس پدید می آید و هزینه تمام شده محصول کمتر می شود.

چاپ روی نایلون:

اینکه بر روی نایلون ها و نایلکس ها چاپ صورت گیرد، کیفیت چاپ چقدر باشد، چاپ به صورت یک رو یا دو رو باشد، نوع چاپ چه چیزی باشد و موارد دیگر در چاپ نایلون می تواند در قیمت این محصول موثر باشد.

در نهایت شما می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان مجموعه کیان چاپ، قیمت دقیق محصولات تولیدی به همراه چاپ اختصاصی یا عمومی را بررسی کنید و با مشاوره های رایگان و حرفه ای در زمینه بسته بندی، سفارش خود را نهایی کنید.

این مطلب را پسندیدید؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

آخرین نوشته ها

مهم ترین نکات در سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

نایلون و سلفون به عنوان دو ماده بسیار مهم در صنعت بسته‌بندی انواع محصولات از جمله محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، شیمیایی و غیره کاربردهای بسیار زیادی را دارند. شرکت‌ها و تولیدی‌های مختلف برای استفاده از این دو محصول برای بسته‌بندی انواع کالاهای تولیدی‌شان نیاز دارند تا برخی از اطلاعات مرتبط با کالا مانند لوگو و نام برند را بر روی بسته‌بندی چاپ کنند.
سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

در چاپ روی نایلون و نایلکس به این نکات دقت کنید

چاپ روی نایلون و نایلکس با روش‌های مختلفی امکان پذیر است و به منظور جلب توجه مصرف کنندگان، نوشتن اطلاعات مهم کالا مانند تاريخ تولید و انقضا، مواد اولیه به کار رفته، لوگوی برند، طراحی های خاص و ... استفاده می‌شود.
چاپ روی نایلون و نایلکس

سلفون چیست؟ انواع سلفون چیست؟

ما در این مقاله به معرفی برخی از انواع سلفون‌های پرکاربرد و مهم در صنایع مختلف پرداختیم و توضیحات کلی را در مورد سلفون در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که متوجه شدید برای بسته‌بندی کردن انواع مواد غذایی معمولاً از سلفون‌هایی استفاده می‌شود که دارای استانداردهای بین‌المللی و مواد اولیه بهداشتی باشند.
سلفون بسته بندی

نایلون چیست؟ انواع نایلون چیست؟

نایلون یک پلیمر است که از مواد اولیه پلی اتیلن سبک شکیل می‌شود و دارای ساختار پلی‌آمیدی است. این ماده با قرار گرفتن در فشار و حرارت بالا به شکل الیافی با قطر بسیار نازک و کوچک و به شدت قوی تبدیل می‌شود که برای تولید کردن انواع محصولات مختلف به کار گرفته می‌شود.
نایلون شیرینگ

انواع چاپ روی نایلون؟ کدام بهتر است؟

امروزه نایلون‌ها بخش مهمی از زندگی انسان‌ها هستند و در صنایع مختلف به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید هر محصولی نیازمند این است که تصاویر، طرح‌ها و اطلاعاتی بر روی آن چاپ شود.
انواع روش های چاپ روی نایلون

بهترین بسته‌بندی برای غذای حیوانات

غذای حیوانات در حفظ سلامت آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. بنابراین نگهداری از چنین محصولاتی در شرایط مطلوب، امری کاملا ضروری است. نوع بسته‌بندی غذای حیوانات از جمله شرایط و عوامل موثر در حفظ کیفیت این نوع محصول به حساب می‌آید.
بسته‌بندی غذای حیوانات

معرفی انواع بسته‌بندی کشمش

کشمش به عنوان یکی از محصولات کشاورزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا هم طرفدار دارد. نوع بسته‌بندی به عنوان یک عامل موثر در امر بازاریابی و میزان فروش محصول شناخته می‌شود.

بهترین روش بسته‌بندی نقل

نقل یکی از سوغاتی‌های خوشمزه شهر ارومیه است که مورد استقبال افراد زیادی قرارگرفته است. بسته‌بندی مناسب نقل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بسته‌بندی مناسب برای نقل در واقع باید ضد رطوبت و ضد هوا باشد.
بسته‌بندی نقل

پر کاربرد ترین انواع بسته بندی پسته

بسته ‌بندی پسته یک مرحله اساسی در زنجیره تأمین و بازار فروش این محصول است که اگر به صورت صحیح انجام شود؛ نه تنها به حفاظت از کیفیت و طول عمر محصول کمک می‌کند بلکه منجر به جلب توجه مشتریان و فروش بیشتر در بازار هدف می‌شود.
بسته بندی پسته

انواع بسته بندی نبات

بسته بندی نبات یکی از مهم‌ترین مراحل در زنجیره تأمین و عرضه این محصول است که تأثیر چشمگیری بر کیفیت نهایی و تجربه مصرف‌کننده دارد. نبات به صورت تکی یا فله‌ای به بازار عرضه می‌شود، اما بسته بندی مناسب می‌تواند نقش مهمی در حفظ تازگی، کیفیت و جلب توجه مصرف‌کننده ایفا کند.
بسته بندی نبات