تماس بگیرید

سفارش کلی

سفارش جزئی

چاپ روی سلفون با رنگ های مختلف

2024-06-29

در چاپ روی سلفون به این نکات دقت کنید

4 دقیقه

امروزه تمامی تولیدی‌ها و شرکت‌ها برای توزیع محصولات و کالاهای خود در بازار نیازمند یک بسته‌بندی مناسب و جذاب برای انواع محصولاتشان هستند. سلفون به عنوان یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین محصولات بسته بندی برای بسته ‌بندی انواع محصولات مختلف است.

اما سلفون‌ها در حالت عادی کاملاً شفاف و بی‌رنگ هستند و هیچگونه جذابیت و زیبایی را به محصول نمی‌دهد. به همین دلیل است که روش‌های مختلفی برای چاپ طرح‌ها و متن‌های مختلف بر روی سلفون‌ها به وجود آمده است که این مورد می‌تواند سبب جذابیت و خاص بودن محصول بشود.

 هنگامی که یک محصول دارای طراحی و بسته‌بندی منحصر به فردی باشد قطعاً می‌تواند مشتریان بسیار بیشتری را به سمت خود جذب کند و فروش آن برند را افزایش دهد. به همین دلیل است که شرکت‌ها و تولیدی‌ها به دنبال طراحی و بسته‌بندی خاصی برای محصولات خود هستند. ما در ادامه نکاتی را در مورد چاپ روی سلفون در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نکات مهم در چاپ روی سلفون

سلفون به عنوان یکی از پرکاربردترین و بهترین مواد بسته‌بندی قابلیت‌های متفاوتی از جمله قابلیت چاپ پذیری بسیار بالا، مقاوم در برابر رطوبت، باکتری‌ها، ویروس‌ها و انواع آلودگی‌ها، قابلیت کشسانی، مقاومت بالا در برابر گرما و سرما و رطوبت، قابلیت بالای لمینت پذیری برای بسته‌بندی مواد غذایی و بهداشتی، تولید به شکل تک لایه و چند لایه و بسیاری از موارد دیگر را دارد که سبب شده است تا این محصول اهمیت بسیار زیادی را در صنعت بسته‌بندی مواد مختلف داشته باشد.

اما برای استفاده از سلفون در بسته‌بندی محصولات مختلف لازم است تا اطلاعاتی روی آن چاپ شود که برای انجام این کار لازم است به برخی از نکات توجه داشته باشید تا بتوانید یک بسته‌بندی مناسب و جذاب را برای محصول خود داشته باشید. برخی از این نکات شامل موارد زیر است :

طراحی خاص و منحصر به فرد برای برند محصول

یکی از مهمترین مواردی که در چاپ روی سلفون باید به آن توجه داشته باشید یک طراحی خاص و منحصر به فرد برای لوگو و برند محصول است. هنگامی که شما یک طراحی خاص و ویژه را برای برند خود داشته باشید به مرور زمان این برند در ذهن مردم می‌ماند و مشتریان بسیار زیادی جذب آن می‌شوند.

سلفون طلایی

داشتن یک طراحی جذاب برای لوگو و برند می‌تواند به عنوان یک تبلیغ فوق العاده برای آن محصول به حساب بیاید. همچنین هنگامی که بسته‌بندی محصول یک طراحی خاص را برای برند داشته باشد می‌تواند سبب اعتماد بیشتر مشتریان بشود زیرا بسته‌بندی جذاب و خاص نشان دهنده کیفیت بالای محصولات است. به همین دلیل لازم است تا به طراحی برند و لوگو توجه ویژه‌ای داشته باشید.

استفاده از رنگ‌های مناسب در بسته‌بندی

در بسته‌بندی تمامی محصولات طراحی‌ها و تصاویر خاصی وجود دارد که شما با انتخاب رنگ درست برای آن می‌توانید یک طراحی بی‌نظیر و خاصی را برای بسته‌بندی محصولات خود داشته باشید. لازم به ذکر است یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی که می‌تواند سبب جلب توجه مشتری به بسته‌بندی یک محصول بشود رنگ آن است.

سلفون های رنگی

هنگامی که مشتری محصولی را با بسته‌بندی خاص و رنگ جذابی ببیند بی‌شک آن را جز اولین انتخابات برای خرید خود قرار می‌دهد. همچنین شما باید توجه داشته باشید که رنگ تصاویر و طرح‌های بسته‌بندی با رنگ متن‌ها و لوگوی آن مطابقت داشته باشد تا یک نتیجه جذاب حاصل شود.

نوشتن اطلاعات کامل و دقیق

یکی دیگر از نکاتی که شما باید در چاپ بسته‌بندی یک محصول به آن توجه داشته باشید نوشتن اطلاعات کامل و دقیق است. امروزه تمامی مشتریان قبل از خرید هر محصولی اطلاعات آن محصول را به طور کامل مطالعه می‌کنند و پس از آن خرید خود را انجام می‌دهند.

هنگامی که بر روی بسته‌بندی یک محصول تمامی اطلاعات لازم در مورد آن مانند نحوه استفاده، تاریخ تولید، تاریخ انقضا، مواد اولیه به کار رفته و غیره نوشته شده باشد مشتری می‌تواند اعتماد بیشتری را نسبت به آن محصول داشته باشد و بی‌شک از آن برند خرید می‌کند.

استفاده از طرح های گرافیکی خاص

وقتی شما در بسته‌بندی یک محصول از طرح‌ها و تصاویر خاص و مرتبط با آن محصول استفاده کنید می‌تواند علاوه بر اینکه به بسته‌بندی آن محصول جذابیت زیادی را می‌بخشد، به عنوان یک روش تبلیغ فوق العاده عمل کند و سبب جذب مشتریان زیادی بشود.

چاپ طرح های کودکانه روی سلفون

 

برای مثال در بسته‌بندی خوراکی‌هایی که برای کودکان است می‌توانید با استفاده کردن از طرح‌ها و تصاویری که کودکان را به سمت خود جذب می‌کند سبب جلب توجه آنها بشوید. لازم به ذکر است هنگامی که یک محصول طراحی‌ها و تصاویر خاصی را داشته باشد مشتریان به دلیل بسته‌بندی جذاب و شیک اعتماد بیشتری را نسبت به کیفیت آن محصول دارند. این مورد می‌تواند یک گزینه و پوئن مثبت برای آن برند به حساب بیاید.

نتیجه گیری

در این مقاله به اهمیت بسیار زیاد سلفون در صنعت بسته‌بندی محصولات اشاره کردیم. سلفون به عنوان یک ماده بسته‌بندی پرکاربرد در صنایع متفاوتی از جمله تولید مواد غذایی، مواد بهداشتی و آرایشی، مواد دارویی و مواد شیمیایی و غیره کاربرد دارد. به همین دلیل صاحبان تولیدی‌ها به دنبال یک طراحی خاص و جذاب برای بسته‌بندی محصولات خود هستند تا بتوانند مشتریان زیادی را به دست بیاورند.

شما می‌توانید با رعایت نکاتی که گفته شد و کمک گرفتن از یک مجموعه حرفه‌ای مانند کیان چاپ برای چاپ و بسته‌بندی محصولاتتان یک طراحی فوق العاده را مخصوص به کالاهای برند خودتان داشته باشید و از کیفیت آن مطمئن باشید. زیرا کیان چاپ از محصولات بسیار با کیفیت و فوق العاده‌ای برای انواع بسته‌بندی‌ها استفاده می‌کند.

این مطلب را پسندیدید؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

امین اشکیانی

امین اشکیانی

امین اشکیانی

من امین اشکیانی هستم. بیش از 20 سال در زمینه چاپ و بسته بندی مشغول به فعالیت هستم. سایت کیان چاپ را برای ارائه خدمات حوزه چاپ و بسته بندی راه اندازی کرده ام و در بلاگ آن سعی می کنم جدیدترین آموخته هایم را با شما به اشتراک بگذارم. خوشحال می شوم نظرات خود را جهت بهتر شدن سایت در بخش نظرگزاری مقالات قرار دهید.
آخرین نوشته ها

پرک نایلون چیست؟

پرک نایلون نوعی پلاستیک بازیافتی است که از بطری‌های پلاستیکی بازیافتی تولید می‌شود. این نوع پلاستیک‌ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا می‌توانند سبب کاهش آلودگی‌ها در محیط زیست شوند.
پرک نایلون

انواع دوخت نایلون چیست؟

دوخت نایلون یک فرآیند است که در آن از روش‌ها و دستگاه‌های مختلف برای اتصال قطعات نایلون استفاده می‌شود. استفاده از نایلون به عنوان یک جنس پرکاربرد در زندگی روزمره به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد آن، به‌طور چشمگیری در حال افزایش است. از نایلون برای بسته‌بندی محصولات و حمل و نقل آسان‌تر کالاهای سبک استفاده می‌شود.
دوخت نایلون

در چاپ روی سلفون به این نکات دقت کنید

امروزه تمامی تولیدی‌ها و شرکت‌ها برای توزیع محصولات و کالاهای خود در بازار نیازمند یک بسته‌بندی مناسب و جذاب برای انواع محصولاتشان هستند. سلفون به عنوان یکی از بهترین و پر استفاده‌ترین محصولات بسته بندی برای بسته ‌بندی انواع محصولات مختلف است.
چاپ روی سلفون با رنگ های مختلف

چاپ و بسته بندی تجدید پذیر و دوست دار طبیعت

در دهه‌های اخیر، با افزایش آگاهی از تأثیرات منفی تولیدات غیرقابل تجدید پذیر بر محیط زیست، تمرکز بر روی روش‌های بسته‌بندی تجدید پذیر و دوست‌دار طبیعت افزایش یافته است. بسته‌بندی‌های سازگار با محیط زیست به بسته‌بندی‌هایی گفته می‌شود که به طور کلی دارای زیست تخریب پذیر هستند و می‌توانند به طبیعت برگردند.
بسته بندی تجدید پذیر

رول نایلون چیست؟

رول نایلون یک محصول پلاستیکی است که از الیاف پلیمری تشکیل شده است و به دلیل ویژگی‌های منحصر به فرد خود، در صنایع مختلف استفاده می‌شود. رول نایلون انواع مختلفی دارد. همچنین، این رول قابلیت چاپ لوگو و طرح‌های سفارشی را داراست که به جذابیت آن افزوده می‌شود.

در چاپ روی نایلون از چه رنگ هایی استفاده کنیم؟

چاپ روی نایلون

ترندهای چاپ و بسته بندی در سال 2024 چیست؟

 به طور کلی، ترندهای چاپ و بسته بندی 2024 به دنبال این هستند که محصولات به شکلی بسته‌بندی شوند که هم از لحاظ ظاهری جذاب باشند و هم با استفاده از موادی که برای محیط زیست مضر نباشند، تولید شوند تا آسیب کمتری به محیط زیست و حیوانات وارد شود.
ترندهای چاپ و بسته بندی 2024

تفاوت چاپ روی نایلون، نایلکس و سلفون

همیشه برای بسیاری از افراد جای سوال بوده است که آیا نایلون، نایلکس و سلفون با یکدیگر از نظر جنس، قابلیت و کاربرد متفاوت هستند یا خیر؟ در ابتدا باید گفته شود که این محصولات قابلیت‌های متفاوتی را نسبت به همدیگر دارند و از نظر کاربرد نیز با یکدیگر متفاوت هستند.
چاپ روی نایلکس

مواد اولیه تولید نایلون چیست؟

از مواد اولیه تولید نایلون به دو ماده اصلی هگزامتیلن دی آمین و اسید آدیپیکمی توان اشاره کرد. در ادامه به بررسی ماده اولیه تولید نایلون بسته بندی می‌پردازیم.
مواد اولیه تولید نایلون

فرق نایلون و نایلکس و سلفون چیست؟

فرق نایلون و نایلکس و سلفون همواره برای بسیاری از افراد مبهم است و این سوال پیش می‌آید که آیا این سه ماده واقعاً یکسان هستند یا تفاوت‌هایی دارند؟ در اینجا با ما همراه باشید تا یکبار برای همیشه این موضوع را بررسی کنیم . نایلون، سلفون و نایلکس، هر سه موادی هستند که در صنعت بسته‌بندی و مصارف مختلف استفاده می‌شوند، اما دارای تفاوت‌هایی هستند.
فرق نایلون و نایلکس و سلفون