تماس بگیرید

چاپ روی نایلون و نایلکس

در چاپ روی نایلون و نایلکس به این نکات دقت کنید

4 دقیقه

بسته‌بندی محصولات به عنوان یکی از مهم‌ترین بخش‌های فروش و تبلیغات به حساب می‌آید. هنگامی که یک محصول دارای بسته‌بندی خاص و منحصر به فردی باشد قطعاً توجه مشتریان بسیار زیادی به سمت آن جذب می‌شود و آن محصول جز انتخابات آن مشتری قرار می‌گیرد.

نایلون و نایلکس‌ها دو نوع متفاوت از مواد بسته‌بندی هستند ‌که می‌توان طرح‌ها و اطلاعات خاصی را بر روی آنها چاپ کرد. امروزه تمام‌ تولیدی‌ها از انواع نایلون‌ها و نایلکس ها برای بسته‌بندی محصولات خود استفاده می‌کنند که لوگوی برند خود و دیگر اطلاعات کالا را بر روی آن چاپ می‌کنند.

چاپ روی نایلون و نایلکس با روش‌های مختلفی امکان پذیر است و به منظور جلب توجه مصرف کنندگان، نوشتن اطلاعات مهم کالا مانند تاريخ تولید و انقضا، مواد اولیه به کار رفته، لوگوی برند، طراحی های خاص و … استفاده می‌شود.

برای انجام این کار لازم است تا شما نکاتی را رعایت کنید تا مشکلی در چاپ این وسیله‌های بسته‌بندی به وجود نیاید. ما در ادامه اطلاعات بیشتری را در مورد نکات لازم برای چاپ روی نایلون و نایلکس در اختیار شما قرار خواهیم داد.

نکات مهم در چاپ روی نایلون و نایلکس

اگر شما هم صاحب کسب و کاری هستید و قصد دارید بر روی بسته‌بندی‌های محصولاتتان اطلاعات خاصی را چاپ کنید با دانستن برخی نکات می‌توانید این کار را به نحو احسن انجام دهید و بسیار بیشتری را جذب کنید. ما در ادامه به برخی از این نکات اشاره خواهیم کرد:

انتخاب رنگ خاص و جذاب

رنگ از فاکتورهای بسیار مهم و اساسی در طراحی یک بسته‌بندی به حساب می‌آید که می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای را در جذب مشتری داشته باشد. زیرا هنگامی که بسته‌بندی محصولات شما دارای طرحی خاص با ترکیب رنگ مناسب باشد می‌تواند توجه افراد بسیار زیادی را به سمت خود جذب کند.

  چاپ روی نایلون با رنگ خاص

انتخاب رنگ چاپ باید با رنگ پایه نایلون و نایلکس سازگاری داشته باشد تا در نهایت نتیجه زیبا و منحصر بفردی به دست آید. رنگ‌هایی مانند قرمز، سبز و زرد جز رنگ‌هایی هستند که در اکثر بسته‌بندی‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و می‌توانند بسته‌بندی محصولات شما را به شدت جذاب کنند.

طراحی طبق برند و لوگو

اگر هدف شما از چاپ نایلون‌ و نایلکس‌ بسته‌بندی و تبلیغاتی برای تصویرسازی و تبلیغ برندتان است به شما پیشنهاد می‌شود تا از طرح‌های ساده و شیک استفاده کنید. طراحی‌های واضح و ساده می‌تواند تاثیر فوق العاده‌ای را در جذب مشتری داشته باشد. همچنین شما می‌توانید در طراحی بسته‌بندی محصولات خود از شعارها و متن‌های خاصی استفاده کنید زیرا این کار سبب ماندگاری برند شما در ذهن مشتری می‌شود.

چاپ لوگو روی نایلکس

استفاده از فونت و طراح زیبا

یکی دیگر از موثرترین و مهمترین عواملی که در طراحی، چاپ و بسته بندی نایلون و نایلکس باید به آن توجه داشته باشید فونت به کار رفته در طراحی است. در یک چاپ زیبا اندازه فونت، رنگ فونت و مدل فونت تاثیر بسزایی را در جذابیت و زیباتر کردن بسته‌بندی دارد و می‌تواند سبب جذب مشتریان بیشتری شود.

برای مثال برند کوکاکولا و بسیاری از برندهای دیگر از فونت جذابی برای طراحی بسته‌بندی‌شان استفاده کرده‌اند که سبب منحصر به فرد شدن بسته‌بندی می‌شود.

استفاده از طرح‌ها و تصاویر جذاب و خاص

هنگامی که شما برای بسته‌بندی محصولات خود از تصاویر خاص و زیبایی استفاده کنید می‌تواند جذابیت محصولات شما را چند برابر کند. شما باید از طرح‌ها و تصاویر خاصی استفاده کنید که بتواند توجه مشتری را به سمت خود جلب کند و نشان دهنده کیفیت بالای محصولات شما باشد. همچنین طرح‌ها و تصاویر استفاده شده در بسته بندی باید مطابقتی را با محصول شما داشته باشد.

چاپ طرح گل رز روی نایلون

انتخاب نوع جنس (مات یا براق)

 شما باید انواع مختلف نایلون و نایلکس را شناسایی کنید و انتخاب درست و مناسبی داشته باشید تا مطمئن شوید که محصولی که برای چاپ استفاده می‌کنید، با آن سازگار است. همچنین لازم است تا با توجه به کسب و کار و محصولات تولیدیتان جنس نایلون را به دقت انتخاب کنید.

برای مثال در بسیاری از بسته‌بندی‌های نایلونی که نیازی به دیده شدن محتوای داخل بسته نیست از بسته‌بندی‌های مات استفاده می‌شود که به عنوان یک روکش عمل می‌کند. بسته‌بندی‌های مات برای مشتری‌ها جذابیت بسیار زیادی را دارد و می‌تواند توجه آنها را به سمت خود جلب کند.

چاپ روی انواع نایلون با جنس های مختلف

اما برخی از محصولات که لازم است تا محتویات درون آن معلوم شود از بسته‌بندی‌های براق استفاده می‌کنند که می‌توانند طرح‌های خاصی را بر روی آن چاپ کنند. همچنین لازم است تا از نایلونی استفاده کنید که سطح آن برای چاپ انواع طرح‌ها و متن‌ها مناسب باشد به همین دلیل توجه به کیفیت و جنس نایلون و نایلکس از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

 نتیجه گیری

 امروزه چاپ روی انواع پلاستیک ها بسیار رواج پیدا کرده است و در بخش تبلیغات به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرد. با انجام این کار می‌توان برند خود، اطلاعات کالا، اطلاعات شرکت و هر نکته دیگری را به راحتی در اختیار مشتری قرار داد که به عنوان یک روش تبلیغ فوق العاده است.

همان‌طور که گفته شد چاپ روی نایلون و نایلکس نیاز به دقت به نکاتی خاص دارد که باید رعایت شوند تا چاپ شما به صورت ایده آل و درست انجام شود .شما می‌توانید تمامی خدمات چاپ روی نایلون و نایلکس را به کیان چاپ بسپارید و از کیفیت و تمیزی کار اطمینان خاطر داشته باشید زیرا این مجموعه با تجربه و سابقه طولانی مدت در این زمینه بسیار حرفه اي هستند‌.

این مطلب را پسندیدید؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

آخرین نوشته ها

مهم ترین نکات در سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

نایلون و سلفون به عنوان دو ماده بسیار مهم در صنعت بسته‌بندی انواع محصولات از جمله محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، شیمیایی و غیره کاربردهای بسیار زیادی را دارند. شرکت‌ها و تولیدی‌های مختلف برای استفاده از این دو محصول برای بسته‌بندی انواع کالاهای تولیدی‌شان نیاز دارند تا برخی از اطلاعات مرتبط با کالا مانند لوگو و نام برند را بر روی بسته‌بندی چاپ کنند.
سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

در چاپ روی نایلون و نایلکس به این نکات دقت کنید

چاپ روی نایلون و نایلکس با روش‌های مختلفی امکان پذیر است و به منظور جلب توجه مصرف کنندگان، نوشتن اطلاعات مهم کالا مانند تاريخ تولید و انقضا، مواد اولیه به کار رفته، لوگوی برند، طراحی های خاص و ... استفاده می‌شود.
چاپ روی نایلون و نایلکس

سلفون چیست؟ انواع سلفون چیست؟

ما در این مقاله به معرفی برخی از انواع سلفون‌های پرکاربرد و مهم در صنایع مختلف پرداختیم و توضیحات کلی را در مورد سلفون در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که متوجه شدید برای بسته‌بندی کردن انواع مواد غذایی معمولاً از سلفون‌هایی استفاده می‌شود که دارای استانداردهای بین‌المللی و مواد اولیه بهداشتی باشند.
سلفون بسته بندی

نایلون چیست؟ انواع نایلون چیست؟

نایلون یک پلیمر است که از مواد اولیه پلی اتیلن سبک شکیل می‌شود و دارای ساختار پلی‌آمیدی است. این ماده با قرار گرفتن در فشار و حرارت بالا به شکل الیافی با قطر بسیار نازک و کوچک و به شدت قوی تبدیل می‌شود که برای تولید کردن انواع محصولات مختلف به کار گرفته می‌شود.
نایلون شیرینگ

انواع چاپ روی نایلون؟ کدام بهتر است؟

امروزه نایلون‌ها بخش مهمی از زندگی انسان‌ها هستند و در صنایع مختلف به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید هر محصولی نیازمند این است که تصاویر، طرح‌ها و اطلاعاتی بر روی آن چاپ شود.
انواع روش های چاپ روی نایلون

بهترین بسته‌بندی برای غذای حیوانات

غذای حیوانات در حفظ سلامت آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. بنابراین نگهداری از چنین محصولاتی در شرایط مطلوب، امری کاملا ضروری است. نوع بسته‌بندی غذای حیوانات از جمله شرایط و عوامل موثر در حفظ کیفیت این نوع محصول به حساب می‌آید.
بسته‌بندی غذای حیوانات

معرفی انواع بسته‌بندی کشمش

کشمش به عنوان یکی از محصولات کشاورزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا هم طرفدار دارد. نوع بسته‌بندی به عنوان یک عامل موثر در امر بازاریابی و میزان فروش محصول شناخته می‌شود.

بهترین روش بسته‌بندی نقل

نقل یکی از سوغاتی‌های خوشمزه شهر ارومیه است که مورد استقبال افراد زیادی قرارگرفته است. بسته‌بندی مناسب نقل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بسته‌بندی مناسب برای نقل در واقع باید ضد رطوبت و ضد هوا باشد.
بسته‌بندی نقل

پر کاربرد ترین انواع بسته بندی پسته

بسته ‌بندی پسته یک مرحله اساسی در زنجیره تأمین و بازار فروش این محصول است که اگر به صورت صحیح انجام شود؛ نه تنها به حفاظت از کیفیت و طول عمر محصول کمک می‌کند بلکه منجر به جلب توجه مشتریان و فروش بیشتر در بازار هدف می‌شود.
بسته بندی پسته

انواع بسته بندی نبات

بسته بندی نبات یکی از مهم‌ترین مراحل در زنجیره تأمین و عرضه این محصول است که تأثیر چشمگیری بر کیفیت نهایی و تجربه مصرف‌کننده دارد. نبات به صورت تکی یا فله‌ای به بازار عرضه می‌شود، اما بسته بندی مناسب می‌تواند نقش مهمی در حفظ تازگی، کیفیت و جلب توجه مصرف‌کننده ایفا کند.
بسته بندی نبات