تماس بگیرید

2024-04-17

معرفی انواع بسته‌بندی کشمش

2 دقیقه

کشمش به عنوان یکی از محصولات کشاورزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا هم طرفدار دارد. نوع بسته‌بندی به عنوان یک عامل موثر در امر بازاریابی و میزان فروش محصول شناخته می‌شود. به همین علت در این مقاله قصد معرفی انواع بسته‌بندی کشمش را داریم.

بسته‌بندی‌های مناسب کشمش

افراد فعال در حوزه‌ی تولید مواد غذایی بایستی با توجه به بازار هدف خود نسبت به انتخاب بهترین بسته‌بندی برای محصولات خود اقدام کنند. جهت بسته‌بندی محصولی همچون کشمش از نایلون، سلفون، لفاف، پاکت بسته‌بندی و کرافت استفاده می‌شود.

به علت بهره‌مندی لفاف بسته‌بندی مواد غذایی از قیمت و ظاهر مناسب، مقاومت و چاپ‌پذیری بالا، اغلب برندهای بزرگ استفاده از این نوع بسته‌بندی را ترجیح می‌دهند. پاکت‌های کرافت برای مصارف کم و حتی بسته‌بندی‌های گسترده مناسب هستند. اما چنین محصولاتی بیشتر در فروشگاه‌های خشکبار کاربرد دارند.

عواملی از قبیل ظاهر جذاب، توانایی نگهداری از مواد غذایی برای مدت طولانی، تنوع و مقاومت بالا در تبدیل پاکت بسته‌بندی به یک گزینه مناسب برای صادرات و برندسازی نقش بسزایی دارند. امکان تولید پاکت بسته‌بندی کشمش در اشکال مختلف سه طرف دوخت، ته کاست یا ایستاده، بغل کاست و سه طرف کاست وجود دارد.

پاکت بسته‌بندی کشمش
از دیگر بسته‌بندی‌های رایج و دارای قیمت مناسب می‌توان به نایلون بسته‌بندی اشاره داشت. همچنین این نمونه بسته‌بندی از مقاومت و چاپ‌پذیری بالا و چشمگیری بهره می‌برد. نایلون بسته‌بندی در موارد خانگی و فله‌ای کاربرد بیشتری دارد.

چاپ روی بسته‌بندی کشمش

با پیشرفت فناوری و تکنولوژی، شاهد ساخت دستگاه‌های جدید در حوزه چاپ و بسته‌بندی هستیم. بنابراین تولیدکنندگان قادر به تهیه بسته‌بندی کشمش برای محصولات خود در ابعاد و طرح‌های گوناگون از شرکت‌های طراحی و چاپ بسته‌بندی هستند.

با توجه به اهمیت طراحی مناسب و چاپ باکیفیت بسته‌بندی در جذب مشتری و سوددهی نهایی هر نوع کسب‌وکاری، مراجعه به شرکت‌های طراحی و چاپ مجرب همانند کیان‌چاپ امری ضروری است.

چاپ روی بسته بندی کشمش

موضوع قابل ذکر اینکه برخی از افراد همانند کشاورزان جهت پخش محصولات خود به شکل محلی به بسته‌بندی ساده و بدون چاپ نیاز دارند. اما اشخاص مایل به عرضه تولیدات خویش به شکل گسترده بایستی از بسته‌بندی‌های برخوردار از طراحی و چاپ جذاب استفاده کنند.

جهت چاپ روی بسته‌بندی از دو روش تمام چاپ و چاپ پنجره‌دار استفاده می‌شود. در روش تمام چاپ، عملیات چاپ در سراسر بسته‌بندی محصول انجام می‌پذیرد. اما وجود یک بخش از بسته‌بندی خالی از طرح و نوشته، نشانه‌ی کاربرد شیوه‌ی چاپ پنجره‌دار است.

افزایش سوددهی با بسته‌بندی مناسب

مدل بسته‌بندی در افزایش فروش محصولات کشاورزی همچون کشمش تاثیر بسزایی دارد. تولیدکنندگان با انتخاب بسته‌بندی متناسب با بازار هدف خود باعث جلب توجه مشتری و ترغیب آن به خرید و در نهایت افزایش سوددهی شرکت می‌شوند.

مشاورین مجرب حاضر در مجموعه ما همواره آماده پاسخگویی به سوالات شما سروران گرامی در زمینه انواع بسته‌بندی محصولات هستند.

این مطلب را پسندیدید؟ آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید

آخرین نوشته ها

مهم ترین نکات در سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

نایلون و سلفون به عنوان دو ماده بسیار مهم در صنعت بسته‌بندی انواع محصولات از جمله محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی، دارویی، شیمیایی و غیره کاربردهای بسیار زیادی را دارند. شرکت‌ها و تولیدی‌های مختلف برای استفاده از این دو محصول برای بسته‌بندی انواع کالاهای تولیدی‌شان نیاز دارند تا برخی از اطلاعات مرتبط با کالا مانند لوگو و نام برند را بر روی بسته‌بندی چاپ کنند.
سفارش چاپ روی نایلون و سلفون

در چاپ روی نایلون و نایلکس به این نکات دقت کنید

چاپ روی نایلون و نایلکس با روش‌های مختلفی امکان پذیر است و به منظور جلب توجه مصرف کنندگان، نوشتن اطلاعات مهم کالا مانند تاريخ تولید و انقضا، مواد اولیه به کار رفته، لوگوی برند، طراحی های خاص و ... استفاده می‌شود.
چاپ روی نایلون و نایلکس

سلفون چیست؟ انواع سلفون چیست؟

ما در این مقاله به معرفی برخی از انواع سلفون‌های پرکاربرد و مهم در صنایع مختلف پرداختیم و توضیحات کلی را در مورد سلفون در اختیار شما قرار دادیم. همانطور که متوجه شدید برای بسته‌بندی کردن انواع مواد غذایی معمولاً از سلفون‌هایی استفاده می‌شود که دارای استانداردهای بین‌المللی و مواد اولیه بهداشتی باشند.
سلفون بسته بندی

نایلون چیست؟ انواع نایلون چیست؟

نایلون یک پلیمر است که از مواد اولیه پلی اتیلن سبک شکیل می‌شود و دارای ساختار پلی‌آمیدی است. این ماده با قرار گرفتن در فشار و حرارت بالا به شکل الیافی با قطر بسیار نازک و کوچک و به شدت قوی تبدیل می‌شود که برای تولید کردن انواع محصولات مختلف به کار گرفته می‌شود.
نایلون شیرینگ

انواع چاپ روی نایلون؟ کدام بهتر است؟

امروزه نایلون‌ها بخش مهمی از زندگی انسان‌ها هستند و در صنایع مختلف به شدت مورد استفاده قرار می‌گیرند. همانطور که می‌دانید هر محصولی نیازمند این است که تصاویر، طرح‌ها و اطلاعاتی بر روی آن چاپ شود.
انواع روش های چاپ روی نایلون

بهترین بسته‌بندی برای غذای حیوانات

غذای حیوانات در حفظ سلامت آن‌ها نقش مهمی ایفا می‌کند. بنابراین نگهداری از چنین محصولاتی در شرایط مطلوب، امری کاملا ضروری است. نوع بسته‌بندی غذای حیوانات از جمله شرایط و عوامل موثر در حفظ کیفیت این نوع محصول به حساب می‌آید.
بسته‌بندی غذای حیوانات

معرفی انواع بسته‌بندی کشمش

کشمش به عنوان یکی از محصولات کشاورزی، نه تنها در داخل کشور بلکه در سایر کشورهای خاورمیانه و اروپا هم طرفدار دارد. نوع بسته‌بندی به عنوان یک عامل موثر در امر بازاریابی و میزان فروش محصول شناخته می‌شود.

بهترین روش بسته‌بندی نقل

نقل یکی از سوغاتی‌های خوشمزه شهر ارومیه است که مورد استقبال افراد زیادی قرارگرفته است. بسته‌بندی مناسب نقل از اهمیت بالایی برخوردار است. در واقع بسته‌بندی مناسب برای نقل در واقع باید ضد رطوبت و ضد هوا باشد.
بسته‌بندی نقل

پر کاربرد ترین انواع بسته بندی پسته

بسته ‌بندی پسته یک مرحله اساسی در زنجیره تأمین و بازار فروش این محصول است که اگر به صورت صحیح انجام شود؛ نه تنها به حفاظت از کیفیت و طول عمر محصول کمک می‌کند بلکه منجر به جلب توجه مشتریان و فروش بیشتر در بازار هدف می‌شود.
بسته بندی پسته

انواع بسته بندی نبات

بسته بندی نبات یکی از مهم‌ترین مراحل در زنجیره تأمین و عرضه این محصول است که تأثیر چشمگیری بر کیفیت نهایی و تجربه مصرف‌کننده دارد. نبات به صورت تکی یا فله‌ای به بازار عرضه می‌شود، اما بسته بندی مناسب می‌تواند نقش مهمی در حفظ تازگی، کیفیت و جلب توجه مصرف‌کننده ایفا کند.
بسته بندی نبات